HOME
TISK
MAPA STRÁNEK

Služby

Máte problémy s navazováním spolupráce se zahraničními partnery? Hledáte pomoc při zřizování dceřiné společnosti? Hledáte nové zdroje (dodavatele/odběratele)? Potřebujete pomoc při sjednání lepších podmínek pro Vaše činnosti? V rámci poradenství nabízíme zkušenosti nabité dlouholetou praxí na vedoucích pozicích u nadnárodních společností. K těmto zkušenostem patří také naše jazykové znalosti – angličtina, němčina (včetně „švýcarské němčiny“), italština a maďarština. V těchto jazycích zajistíme Vám veškeré jednání – písemné i ústní. Vyzkoušejte si nás!

Poskytujeme klientům – jak kupujícím, tak prodávajícím – účinnou praktickou podporu a poradenství ve všech fázích realizace obchodní transakce. Klíčem k úspěchu je nezkreslená analýza, strategické zacílení a disciplinované provedení – a právě zde můžete využít služeb společnosti Farkor s.r.o. Vyzkoušejte si nás! Vaše problémy jsou pro nás výzvou a našim cílem je pro naše klienty vybojovat ty nejlepší podmínky a jen společná výhra je známkou naší kvality a kompetence.

Služby pro kupující

Pomůžeme vám vyhodnotit cílové subjekty, zefektivnit proces nákupu a určit hlavní cíle pro období po uzavření obchodní transakce.

  1. Vyhodnocení cílového subjektu.
  2. Konzultace.
  3. Podpora při vyjednávání smluvních podmínek a při uzavření smlouvy – překlady a podpora při služebních návštěvách.
  4. Služby po uzavření transakce.

Služby pro prodávající

Pomůžeme vám udržet proces prodeje pod kontrolou tím, že identifikujeme potenciální partnery/kupce.

  1. Navržení strategie prodeje.
  2. Konzultace.
  3. Zjištění a vyřešení možných problematických oblastí.
  4. Pomoc při uzavření všestranně nejvýhodnější kupní smlouvy - překlady a podpora při služebních návštěvách.

Snažíme se, aby naše služby byly efektivní, rychlé, spolehlivé a tudíž velmi účinné. Rychlost, spolehlivost a profesionalita je samozřejmostí. Serióznost a kompetence jsou naši vizí.